Vy a náramek

Životní MOMENTY S náramky

Viděl náš náramek snad pyramidy? Šikmou věž v Pise? Nebo mu snad byl dopřán pohled z  Mount Everestu? Nebo Vám prostě jen dělá radost každý den, co vám zdobí ruku? Ve chvíli, kdy od nás obdržíte náramek, jeho cesta nekončí. Jedna kapitola se uzavírá a začíná další…Náramek teď bude součástí vaší cesty.

Pokud se na chvilku zastavíte, tak si určitě vybavíte momenty, které s vámi náramek prožil. Možná si náramek berete na důležitá setkání, možná dotváří váš outfit, když máte na sobě oblíbené šaty nebo košili. Někdo zjistí, že ho náramek provází v situacích, které trávil s úžasným protějškem. Ostatní zase zjistí, jak daleko se až náramek s ním dostal a jaká místa už viděl. A to jsou přesně ty příběhy, o které chceme abyste se s námi podělili.

Udělali jste fotografi náramku na těchto místech a při zajímavých momentech? Zašlete nám ji s příběhem. Uděláte nám obrovskou radost a dodáte nám neuvěřitelnou sílu pokračovat v tom co děláme. Rádi se s vašimi příběhy podělíme s celým světem a přidáme je na náš web.

Ať už máte příběh, nebo ne a chcete se s námi podělit o fotky tak určitě posílejte i bez příběhů. Někdy totiž fotografie sama o sobě dokáže vyjádřit pocity , které byly při pořizování.

Vaše fotky rádi použijeme i k propagaci na instagramu a facebooku.

Prosíme Vás abyste nám posílali vaše momenty na níže uvedený email.

info@georgehilly.cz

 

Přidat komentář